Seniors

Principals List : Jeffrey Brewer, Olivia Cushman, Riley Bacon, Jennifer Sargood, Jake Kinney, Ryan Condo, McKenzie Bradley, Wyatt Cushman, Alexandria Betit, Tiffany St. Hilaire, Megan Flynn, Zoelena Poore, Joshua McCart, Sarah Sigot, Noah LaBarge, Alyssa Ellis, Kara LaFlamme, Raven Brenenstuhl, and Katherine Disorda

Honor: Nolan Foster, Heidi Bossoni, Jacquelyn Holbritter, Kellan Skott, Brianna LaBonte, Darrell Holovach, Madison Taber, Abigail Gilson, Joshua Ryan, Stephen Surdam, Charles Yavaniski, Erika Quackenbush, Rachael Lewsey, Alexis Carreau, Keelan Seifert, Marta Niles, Cassie Sherman, Jayde Tutunjian, Kyla Day, Zoe Nixon, Evan Hand, Jordyn Haynes, Chloe Decker, Cody Humphrey, Stuart McCune, and Haleigh LaBonte.

Merit: Alanna O'Malley, Benjamin Brownell, Tabitha King, Victoria McMahon, Abigail Perry, Erin Livingston, Wyatt Whitman, Kristal Roberts, Connor McCart, Jeremy St. Onge, Miranda Hunt, Bernard Davock, Gabrielle Freeman, Jocelyn Harwood, Casey Jones, Noah Conety-McGhee, Remington Hickey, Tucker Lyons, and Gideon Goff.

Juniors

Principals List: Emma Ganger-Spivak, Katy Gardner, Jamie Danner, Renee' St. Hilaire, Emma Kelly, Cassandra Crucetti, Sydney Luke, Julia Helft, Janessa Leva, Will Clifford, Bernadette Devito, Daniel Suite, Clare Myers, Alyssa Forbes, Alexander DiDonato, and Sydney Miller.

Honor Roll: Anna Brewer, Elizabeth Ryan, Allyson Burdick, Stephen Surdam, Lindsay Krause, Nora Brown, Tayler Dow, Jacob Restino, Alyssa Leva, Katherine Schultz, and Jordan Clyde


Advertisement

Merit: Kelly Pine, Kristopher Granger, Samantha Thomas, Cole Votra, Dawson Bevis, Michael Haynes, Aaron Tomczak, Keana Heim, Matthew Bulson, William Wolfrum, Savanniah Hunter, Megan Henry, Tyler Lindsey, Sydney Stowell, and Casey Springer.

Sophomore

Principals List: Danielle St. Hilaire, Bridget Redick, Guy Milliman, Caitlyn Boyd, Allison Perry, Sierra Funck, Stephanie Merwin, Sarah Martin, Kayli Menneto, Luke Kinney, Eliza Whitman

Honor Roll: Samantha Flohr, Jillian Maser, Heather Hyde, Nora Kipp, Mackenzie Sprague, Aubrey Mahar, Hannah Borge, Drew Hoag, Connor Smith, Haley Galvagni, Cole Cipperly, Angela Gonzalez, Jarred Libby, Rhyse Cross, and Hayli Heim

Merit: Lindsey Tutunjian, Ryan Landry, Taylor Mann, Lilli-Ann Williams, Gracie Gorman, Andrew Stevens, Sydney Eggsware, Madison Hardesty, Christopher Baker, Ayla Senecal, and Derrick Duell.

Freshman

Principals List: Samuel Richard, Madeline Yeung, Ethan Mattison, Lillian Hickey, Grace Wysocki, Angel Decker

Honor Roll: Mollie Clyde, Brianna Jones, Calyssa Lohnes, Anna Myers, Maria Munoz, Staci McCullough, Cody Hodges, Shannon Morgello, Josie Ryan, Alexander Pine, Gabriel Fisher, Isaac Humphrey, Irlanda Hernandez, Keelyn Bradley, Stephanie Stowell, Jayda Stell-Gulley, Abby Decker, Miranda Pleasant, Dezah Weierbach, Tyler Senecal, Megan Joy, Lily Abbott, and Amanda LaBonte.

Merit: Mattison Tomczak, Skyelyn Haynes, Faith Adamczenko, Zaine Becker, Johnathan Warner, Brennan Andrew, Gavin Yetto, Craig Sawyer, Emily O'Hare, Madison Sprague, Nathaniel Miller, and Carter Bevis.

Grade 8

Principals List: Emily Gardner, Faye MacDonald, Emily Snow Maxwell Kipp, Zoe Gress, Collin MacDonald, and Amy Perry.

Honor: Kaitlyn Maxon, Taylor Schumann, Kelsey Haynes, Madeline Walker, Riley Drew-Cross, Delilah Hoag, Abigail Philpott, Abigail Attanasio, Brenden Duncan, Quinn Kinney, Ally Hoag, Owynn Arnold, and Colin Cipperly.

Merit: Samuel Wickenden, Aiden Scott, Karlie Telford, Christian Marsh, Dillon Grogan, Emma O'Bryan, Coreena Decker, Ryan Mahoney-Matteson, Kyle Cross, Caroline Cipperly, Logan Thayne, Emily Whidden, Emma Wrubleski, Nevaeh Keyes, Sophie Estes, Brooke Cottrell, Jessica Weingold, Evan Webster, Kaeli Joy, and Camryn Grimmer.

Grade 7

Principals List: Maria Martinez, Madelyn Kasulinous, Ayla Fauler, Erin McCart, Zoey Becker, Faith Arnold, Adrianna Sacilowski, Aiyana Baker, Stefan Wade, Jessica Lohnes, Kayla Snow, Rosabell Plusch, and Ryker Dorman.

Honor Roll: Zachary Tomczak, Grace Spiak, Nicholas LaCroix, Honoria Warner, Caileigh Sawyer, Kendra Marshall, Molly Walker, Kailyn Burdick, Caitlyn Stratton, Robert Bulson, Ziena Hurlburt, Colin O'Hare, Kylei Ruebel, David Paulson, IV, Mathew Smith, and Connor Powers.

Merit: Brianna Harmon, Garrett Smith, Mersadeys Fowler, William Morse, Kamryn Parent, Macy Lindsey, Kazimire Jones-Fote, Felicity Colegrove, Kodi York, Aleah Stowell, Dezmond Bolster, Caroline Still, Odessa Patterson, Mackenzie McBride-Keays, and Elyse Friend.